Rubriky
Mednet

5 tipů na stylové noční lampičky do ložnice


1. Industriální styl

Industriální styl je stále velmi populární a není divu, protože vypadá skvěle. Pokud máte v ložnici nábytek v tomto stylu, můžete si pořídit lampičku, která bude k němu ladit. Doporučujeme například noční lampičku z kovu, která vypadá velmi elegantně a zároveň moderně. Tuto lampičku můžete zakoupit na Maliboo.cz.

2. Rustikální styl

Pokud máte rádi rustikální styl, můžete si pořídit noční lampičku z dřeva. Taková lampička bude působit velmi příjemně a útulně. Doporučujeme například noční lampičku z březového dřeva, kterou můžete zakoupit na Maliboo.cz.

3. Moderní styl

Pokud máte rádi moderní styl, můžete si pořídit noční lampičku s minimalistickým designem. Taková lampička bude působit velmi elegantně a jednoduše. Doporučujeme například noční lampičku z kovu a skla, kterou můžete zakoupit na Maliboo.cz.

4. Vintage styl

Pokud máte rádi vintage styl, můžete si pořídit noční lampičku s retro designem. Taková lampička bude působit velmi stylově a originálně. Doporučujeme například noční lampičku s kovovým stínidlem, kterou můžete zakoupit na Maliboo.cz.

5. Romantický styl

Pokud máte rádi romantický styl, můžete si pořídit noční lampičku s květinovým motivem. Taková lampička bude působit velmi jemně a romanticky. Doporučujeme například noční lampičku s květinovým stínidlem, kterou můžete zakoupit na Maliboo.cz.