Rubriky
Mednet

Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem – luxusní bílý kousek pro dokonalý spánek

Prostěradlo je jedním z nejdůležitějších kousků pro dokonalý spánek a odpočinek. Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem je naprosto ideální volbou. Toto prostěradlo je vyrobeno z pružného, hladkého a příjemného materiálu, který dokonale drží na matraci a neklouže. Jeho výhodou je také snadná údržba, díky čemuž si jej oblíbíte ještě více.

Kvalitní materiál pro dokonalý spánek

Jersey prostěradlo s elastanem je vyrobeno z materiálu, který se přizpůsobuje tvaru Vaší matrace. Díky pružnosti a hladkosti tkaniny se jednoduše nasadí, dokonale přilne na matraci a neklouže. Materiál je příjemný na dotek a na spaní, díky čemuž si ho oblíbí nejen děti, ale i dospělí.  

Použití elastanu v prostěradlech se stává čím dál tím populárnější. Elastan přidává tkanině příjemnou pružnost, která usnadňuje nasazování prostěradla a zajišťuje jeho lepší sedění na matraci. Navíc se také stává odolnější vůči mechanickému opotřebení.

Guma v tunýlku pro snadné uchycení a údržbu

Prostěradlo je opatřeno gumou všitou do tunýlku, díky čemuž se snadno nasadí na matraci a perfektně drží. Pohodlnější pokládání a snadnou údržbu zajišťuje také fakt, že prostěradlo lze vyprat v pračce na 60 stupňů.

Prostěradlo je vhodné pro matrace o rozměrech 120 x 200 cm. Pro jiné velikosti matrací můžete zvolit jinou variantu prostěradla.

Závěr

Jersey prostěradlo s elastanem je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, příjemné a snadno udržovatelné prostěradlo. Díky kvalitnímu materiálu, elastanu a gumě v tunýlku nabídne tento kousek nejen maximální pohodlí a komfort při spaní, ale také snadné nasazování na matraci a jednoduchou údržbu. Navíc s ním můžete mít jistotu, že se bude dobře držet na Vaší matraci. Vyzkoušejte si ho a uvidíte, že bude stát za to.

Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem

Zdroj: Koupit Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem na Atcomplet.cz