Rubriky
Mednet

Béžová sametová pohovka Miuform Royal Rose 200 cm – exkluzivita a pohodlí v jednom!


Béžová sametová pohovka Miuform Royal Rose 200 cm

Exkluzivita a pohodlí v jednom!

Oživte svůj moderní interiér decentním anglickým akcentem designové pohovky Royal Rose od značky Miuform. Jak už vám napovídá název řady těchto pohovek, Royal Rose rozprostře v obývacím pokoji opravdovou královskou atmosféru.

Klikněte zde a prohlédněte si tuto nádhernou pohovku na stránkách Esrom.cz!

Široké a pohodlné sedadlo

Potažené příjemnou sametovou látkou, se stane perfektním místem k vašemu odpočinku. Sedadlo pohovky má délku 200 cm, což zajistí dostatečné místo pro celou rodinu. Sedací plocha je vyrobena z kvalitního materiálu, díky kterému bude pohovka odolná vůči opotřebení.

Designové polštáře

Sadu polštářů lze kreativně uspořádat tak, jak se vám nejvíce líbí. Polštáře jsou vyrobeny ze stejné látky jako sedací plocha a patří k nezbytnému dílu této pohovky.

Úložná kapsa

Nemalým bonusem celé pohovky je postranní kapsa, která pojme vše, co chcete mít na dosah ruky. Už nikdy se nebudete muset ohýbat pro ovladač nebo mobilní telefon. S Royal Rose máte vše po ruce.

Barva a výběr

Vyberte si z několika barevných variant pohovek a vytvořte si doma oázu klidu s Royal Rose. Je důležité si vybrat barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás naplňovat radostí. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Vrácení zboží – individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pro více informací se obraťte na zákaznickou podporu Esrom.cz.

Sametová pohovka Miuform Royal Rose 200 cm
Sametová pohovka Miuform Royal Rose 200 cm - detail
Sametová pohovka Miuform Royal Rose 200 cm - detail čalounění