Rubriky
Mednet

Industriální noční stolek VASAGLE s úložným prostorem – praktický a stylový doplněk do ložnice

Nevíte kam si odkládat své knihy které před spaním čtete? Díky vysouvací zásuvce a dvěma přihrádkami za dveřmi budete mít po starostech.

Industriální noční stolek VASAGLE s úložným prostorem

Tento noční stolek s vysokou pevností a stabilitou, podporovaný dřevotřískovými deskami a ocelovým rámem, pojme vše, co potřebujete. S jeho rozměry 40x40x60 cm se snadno vejde vedle vaší postele.

Materiálové složení tohoto stylizovaného nábytkového kousku se skládá z dřevotřískové desky a kovového rámu, což zajišťuje trvanlivost a kvalitu.

Moderní design:

Industriální design je stále oblíbenější a pokud hledáte stylový kus nábytku, který by dokázal hezky zapadnout do vašeho interiéru, pak tento noční stolek bude ideální volbou. Jeho jednoduchý design a kombinace kovového rámu s dřevotřískovou Deskou vám zaručí úspěch u náročných přátel a rodiny.

Detail nočního stolku VASAGLE

Snadná montáž:

Montáž tohoto industriálního nočního stolku VASAGLE je velmi jednoduchá a intuitivní. V balení najdete všechny potřebné části a návod, jak noční stolek sestavit. Samotná montáž se provede za pár minut.

Montáž nočního stolku VASAGLE

Pokud hledáte praktický a stylový noční stolek s úložným prostorem, který dokáže pojímat všechny vaše knihy a předměty, pak je noční stolek VASAGLE tou správnou volbou. Projděte si nabídku na vybirejnabytek.cz a vyberte ten nejvhodnější pro váš interiér.