Rubriky
Mednet

Koupelnová skříňka Naturel Stilla 80x60x45 cm – dokonalý doplněk pro Vaši koupelnu


Koupelnová skříňka Naturel Stilla 80x60x45 cm

Koupelnová skříňka Naturel Stilla

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo

Koupelnová skříňka Naturel Stilla 80x60x45 cm je dokonalý doplněk pro Vaši koupelnu. Skříňka je určena pro zavěšení pod umyvadlo M8046 nebo SATINF8046 v bílé barvě. Díky rozměru 80x60x45 cm se skříňka hodí i do menších koupelen, kde umožní využít každý volný centimetr.

Čelní plocha MDF lakovaná

Čelní plocha skříňky je vyrobená z kvalitního MDF materiálu a lakovaná tak, aby skříňka dobře odolala vlhkému prostředí koupelny. Bílá barva se hodí k téměř jakémukoli stylu koupelny a působí svěže a moderně.

Horní zásuvka s výřezem pro sifon

Horní zásuvka skříňky má praktický výřez pro sifon, takže nemusíte řešit komplikovanou instalaci. Zásuvka nabízí dostatek prostoru pro uložení různých drobností, které by vám jinak zabíraly místo na umyvadle.

Koupelnová skříňka Naturel Stilla detail

Koupelnová skříňka Nature Stilla 80x60x45 cm je moderní, praktická a nápaditá volba pro každou koupelnu. Umyvadlo není součástí balení, ale snadno si ho dokoupíte podle vlastních preferencí.

Pokud se rozhodnete pro tuto skříňku, můžete ji zakoupit například na BestNabytek.cz, který nabízí široké portfolium nábytku pro váš domov.