Rubriky
Mednet

Královská postel Casarredo 90 WOODY v bílém provedení s dubovými detaily v zlaté barvě


Královská postel Casarredo 90 WOODY v bílém provedení s dubovými detaily v zlaté barvě

Královská postel Casarredo 90 WOODY je ideální volbou pro ty, kteří chtějí svou ložnici vybavit kvalitním a pohodlným kouskem nábytku. Tato postel je vyrobena z kvalitní desky LTD v barevném provedení bílá/dub kraft zlatý a skvěle doplní design vaší ložnice.

Designový kousek do vaší ložnice

Postel 90 cm s deskovým roštem je vyrobena s důrazem na detail a kvalitu. Hlavním designovým prvkem jsou dubové detaily v zlaté barvě, které posteli dodávají luxusní vzhled a zároveň zaručují její pevnost. Čelo postele je polstrováno látkou Savannah Latté, která dá posteli jemný a decentní vzhled.

Tuto postel můžete snadno doplnit o další kusy nábytku, a to díky jeho univerzálnímu designu. Každý, kdo miluje luxusní design, bude nadšený z nápadů, jakými se lze nechat inspirovat, a to jak v samotném designu ložnice, tak v doplňcích.

Doporučení:

Matrace není součástí postele, můžete ji dokoupit.

Dodáváme v demontovaném stavu.

Zboží doprodáváme.

Tip: Postel můžete doplnit o praktickou zásuvku, kterou najdete na našem e-shopu.

Pokud hledáte kvalitní postel, která bude skvěle ladit s vaším designem ložnice, zvolte postel Casarredo 90 WOODY. Věříme, že vás nezklame a stanete se nadšeným majitelem královské postele, která bude ústředním prvkem vaší ložnice.

Královská postel Casarredo 90 WOODY

Nečekejte a nakupujte. Pokud vás naše Casarredo postel zaujala, navštivte naši stránku vybirejnabytek.cz a objednejte ji rychle a snadno.