Rubriky
Mednet

Luxusní šatní skříň s zrcadlem NUDICAULIS II, vyrobená z dubu sonoma a bílé barvy


Luxusní šatní skříň s zrcadlem NUDICAULIS II – nový klenot vašeho bytu

Šatní skříň s zrcadlem NUDICAULIS II je vynikajícím doplňkem k vaší ložnici, který nejenže poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení, ale dokáže také oživit celý pokoje svým vzhledem. Luxusní design skříně v kombinaci s kvalitními materiály, jako jsou dub sonoma a bílá barva, ozdobí každý interiér.

Rozměry a materiály

Skříň má rozměry 180 x 58 x 215 cm, což vám dopřeje dostatek prostoru pro uložení všech vašich kousků. Je vyrobená z laminované desky o tloušťce 16 mm, které mají hrany s ochranným ABS povrchem, a z hliníkových kolejnic Sevroll, jejichž kvalita zajišťuje plynulý chod dveří. Ukotvení dveří je řešeno úchyty ve formě hliníkové lišty, které zabrání ohýbání dveří.

Snažíte se najít kvalitní šatní skříň, kterou si užijete po mnoho let? Pak vám může být šatní skříň s zrcadlem NUDICAULIS II tou pravou volbou!

Vnitřní uspořádání

Interiér skříně je vybaven řadou polic, vysouvacími zásuvkami a závěsnými tyčemi, které usnadňují uložení, organizaci a přehlednost uloženého oblečení. Obrázek vnitřního uspořádání skříně, který je ilustrativní, ukazuje, jak si můžete oblečení efektivně uložit, bez zbytečného plýtvání místem.

Vybrali jsme pro vás kvalitní, moderní, ale hlavně velmi praktickou šatní skříň s zrcadlem, která se dokáže osvědčit v každém bytě. Pořídit si ji můžete nyní na naradi-cz.cz.

Demontovaná skříň u vás doma

Pro tuto šatní skříň platí, že je dodávána v demontu. Návody na sestavení dostanete spolu se skříní. Její sestavení je velmi jednoduché a snadné. V případě, že byste si se sestavením nějak nevěděli rady, však můžete kontaktovat naši zákaznickou podporu, která vám poradí a odpoví na každou vaši otázku.

Šatní skříň NUDICAULIS II

Vysoce kvalitní materiály, atraktivní design a praktické uspořádání vnitřního prostoru, to vše nabízí šatní skříň s zrcadlem NUDICAULIS II. Přidejte ji tedy mezi své oblíbené kousky a užívejte si její výhody po mnoho let.