Rubriky
Mednet

Moderní řešení pro ukládání časopisů: Šedý koš House Nordic Augusta

Časopisy jsou často nedoceněným prvkem designu a jsou hojně k vidění v obývacích pokojích. Jejich umístění do krásného a funkčního koše však může být elegantním řešením nejen pro ukládání časopisů, ale i dek nebo jiných položek. Takovým řešením je šedý koš House Nordic Augusta.

Ideální skladovací prostor na časopisy nebo deky

Šedý koš House Nordic Augusta je velký, prostorný a dokonale se hodí do každého interiéru. Výška koše se pohybuje v rozmezí 21 a 30 cm, což je dostatečný prostor na ukládání časopisů, dek a nejrůznějších položek. Jeho rozměry jsou 48 x 31 x 30 cm, což znamená, že do něj můžete ukládat i větší objekty. Kromě toho, koš je vysoce kvalitní, vyroben z 100% polyesteru, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost.

Šedý koš House Nordic Augusta

Skvěle zapadne vedle pohovky v obývacím pokoji

Jedním z největších přínosů šedého koše House Nordic Augusta je jeho stylový design, který se skvěle hodí do jakéhokoli interiéru. Jeho decentní barva je neutrální, takže se bude skvěle kombinovat s jakoukoli barvou nábytku. Navíc je koš velmi lehký, což znamená, že ho můžete snadno přemístit podle svých potřeb. Je ideálním doplňkem do obývacího pokoje, kde skvěle zapadne vedle pohovky nebo křesla.

Zkrátka, šedý koš House Nordic Augusta je tou správnou volbou, pokud hledáte funkční a stylové řešení pro ukládání svých časopisů, dek nebo jiných drobných položek v obývacím pokoji.

Pořiďte si svůj šedý koš House Nordic Augusta zde: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/sedy-kos-na-casopisy-house-nordic-augusta/