Rubriky
Mednet

Moderní skříň Gaston GA2 s elegantní kombinací jasanu a fresca


Moderní skříň Gaston GA2 s elegantní kombinací jasanu a freska

Moderní bytový systém Gaston je přesně tím, co potřebujete do svého domova. Vysoká kvalita a špičkový design jsou jeho hlavní charakteristiky. Skříň Gaston GA2 je vynikajícím příkladem tohoto systému. Elegantní kombinace dekoru jasan a freska, která je použita v této skříni, jí dodává úchvatný vzhled.

Skrin Gaston GA2 jasan/fresco

Moderní bytový systém Gaston

Tento moderní bytový systém vyniká nejen svým designem, ale také kvalitou použitých materiálů. Skříň Gaston GA2 je vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek o síle 16-18 mm. Tento materiál je tradiční velkoplošnou deskou na bázi dřeva povrchově upravenou impregnovanou dekorativní folií. Díky této úpravě je skříň odolná vůči vlhkosti i poškrábání.

Tento nábytek se dodává v demontu, což umožňuje snadnou dopravu a uskladnění. Součástí balení jsou veškeré kování a návod na sestavení. Skříň Gaston GA2 má rozměry 47 x 199 x 52 cm, což ji činí dostatečně prostornou pro uložení velkého množství věcí.

Pro zachování vynikajícího vzhledu skříně Gaston GA2 je potřeba pečlivá údržba. K tomu stačí běžné prostředky dostupné v každé domácnosti. Pokud postupujete podle návodu použití a používáte měkkou bavlněnou utěrku, vaše skříň bude vždy perfektně vypadat.

Skrin Gaston GA2 jasan/fresco

Montáž

Díky jednoduché montáži je možné skříň Gaston GA2 sestavit svépomocí. Součástí balení jsou veškeré kování, které je potřeba k tomu, abyste nábytek sestavili. Pokud máte jakékoli pochybnosti nebo otázky ohledně montáže, neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum. Naši odborníci vám rádi pomohou.

Skříň Gaston GA2 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní, kvalitní a praktický nábytek. Pokud byste si ji chtěli pořídit, najdete ji na našem eshopu https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/skrin-gaston-ga2-jasan-fresco. Vyberte si správnou velikost a barvu a nábytek bude u vás v nejbližší možné době.