Rubriky
Mednet

Moderní sprchová sada s vanovou baterií RAV SLEZÁK Morava – stylový doplněk do vaší koupelny!


Kohoutková nástěnná VANOVÁ BATERIE se sprchovým setem

VANOVÁ BATERIE se sprchovým setem

Rozteč baterie 150 mm. Pokud hledáte moderní sprchovou sadu, která bude krásným a praktickým doplňkem vaší koupelny, rozhodně se oplatí vsadit na vanovou baterii RAV SLEZÁK Morava. Tato kohoutková nástěnná baterie disponuje sprchovým setem, který vám umožní snadno přepínat mezi funkcí sprchy a plné vany.

Výrazný design baterie a kvalitní zpracování umocní vkusný styl vaší koupelny. Navíc v provedení stará mosaz bude baterie perfektně ladit s dalšími koupelnovými doplňky v rustikálním stylu.

Vanová baterie s jednou páčkou je snadno ovladatelná a umožní vám přesné nastavení teploty vody. Baterie je vybavena keramickým mísicím ventilrem a kovovým kartáčovaným perlatorem.

Kohoutková nástěnná VANOVÁ BATERIE

Sprchový set s délkou hadice 150 cm a různými režimy postřiku vody dokáže uspokojit i ty nejnáročnější uživatele. Vyberte si ideální vodní dávku a užijte si příjemný relax v plné vodní lázni.

Kvalita a spolehlivost baterií RAV SLEZÁK již dlouhodobě potvrzují spokojení zákazníci po celé České republice. Prohlédněte si detaily výrobku na webu výrobce a objednejte si již dnes moderní sprchovou sadu s vanovou baterií RAV SLEZÁK Morava.