Rubriky
Mednet

Nástěnná samolepka s horskou krajinou pro děti v moderním skandinávském stylu


Úvod

Za sedmero horami je království malých princezen a princů, které zdobí nástěnné samolepky značky Ambiance. Plno vzorů, barev i motivů udělají radost nejen těm nejmenším, ale i samotným rodičům ♥.

Nabízeným produktem je nástěnná samolepka s horskou krajinou, která je druhem dekorace do dětského pokoje v moderním skandinávském stylu. Tento styl je charakteristický světlými a neutrálními barvami, jednoduchými tvary a přirozenými materiály. Vhodně podtrhuje celkovou atmosféru místnosti, ve které se dítě nachází.

Vlastnosti

Toto konkrétní provedení nástěnné samolepky je inspirováno horami. Její provedení je velmi detailní a zahrnuje nejrůznější prvky. Jsou zde zastoupeny hory, lesy, jezera, louky a další přírodní motivy, které dítěti skvěle pomohou rozvíjet jeho představivost. Samolepka vyniká kvalitním zpracováním a precizností v provedení, což potvrzují spokojení zákazníci.

Údržba je velmi jednoduchá, stačí ji otřít navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte rozpouštěla ani agresivní čisticí prostředky. Samolepka může hůře držet na zdech, které byly natřeny méně než 30 dní dozadu, na zdech vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omítkách či na těch, které jsou natřené voděodolným silikonovým nátěrem. Při sundavání samolepky můžete zeď poškodit v případě, že je na ní více vrstev omítky, v místnosti je vlhkost či zeď ústí z druhé strany ven. Foto je ilustrativní, skutečné rozměry odpovídají uvedeným parametrům.

Použití

Tuto nástěnnou samolepku mohou využít všichni rodiče, kteří mají rádi moderní skandinávský styl, a chtějí takto krásně a jednoduše ozdobit pokoj svého dítěte. Montáž samolepky do prostoru je rychlá a jednoduchá, výsledkem budou spokojení a šťastní rodiče s usměvavými dětmi.

Tento produkt je vhodný pro předškolní a školní děti, které rády prozkoumávají přírodu a její krásy. Nechte své děti snít o dobrodružstvích a přírodních krásách, které se skrývají za zdmi jejich pokoje.

Závěr

Za úvodem zmíněné sedmero hor, je také možné nalézt království kreativity a fantazie, které mohou děti objevovat pomocí nástěnné samolepky s horskou krajinou od značky Ambiance. Jednoduché a přitom moderní provedení nástěnné samolepky je skvělé pro každého, koho láká moderní skandinávský styl. Produkt je kvalitní, pečlivě zpracovaný a má mnoho spokojených zákazníků. Vyberte si i Vy nástěnnou samolepku od značky Ambiance a udělejte radost sobě i svým dětem.

Nástěnná samolepka

Tento článek vám přinesla společnost Ambiance, která se specializuje na moderní dekorace do domácnosti. Navštivte www.nabytekted.cz, kde naleznete širokou nabídku nástěnných samolepek a dalších dekorací.