Rubriky
Mednet

Novinkou na trhu jsou dvojité transparentní nástěnné háčky Wenko Static-Loc® Duo

Háček najde v koupelně spoustu využití, problém ale je, že se nám často nechce kvůli každému šroubku bojovat s vrtačkou. Adhesivní systém Static-Loc® bude spolehlivě držet na dlaždicích, betonu, skle, dřevu i plastu. Ušetří vám práci s upevněním a vnese pořádek i do stísněných prostorů.

Duo háčky jsou navíc dvojité, což znamená, že na každém z nich najdete dva háčky, což vám umožní pověsit více věcí a ušetřit tak místo. Tento praktický výrobek přinese pořádek a úsporu místa nejen do vaší koupelny, ale užití najde i v jiných místnostech, jako je například kuchyně či hobby místnost.

Jaké jsou výhody adhesivního systému Static-Loc®?

Adhesivní systém Static-Loc® je revoluční technologií, která je velmi snadná na použití. Na rozdíl od obyčejného lepidla vám totiž umožní jednoduché a rychlé odstraňování a přemisťování výrobků bez poškození povrchu. Díky této inovativní technologii se nebudete muset bát, že by se vaše věci po chvíli spadly nebo opadaly.

Funkčnost dvojitých háčků Wenko Static-Loc® Duo

Dvojitý háček Wenko Static-Loc® Duo je velmi snadný na instalaci a použití, stačí jej pevně přitlačit k povrchu a máte hotovo. Háčky jsou vyrobeny z vysokokvalitního materiálu, což zaručuje jejich pevnost a životnost. Pokud se vám bude zdát, že háčky ztrácejí svou přilnavost, stačí je jednoduše opláchnout vodou a poté znovu použít.

Dvojitý transparentní nástěnný háček Wenko Static-Loc® Duo je takový „univerzální pomocník“, který vám umožní uchovávat věci prakticky a efektivně. Nejenže vám ušetří místo, ale také čas a úsilí při upevňování výrobků. Pokud se i vy chcete těšit z výhod, které tento produkt nabízí, klikněte na následující odkaz a prohlédněte si ho sami: dvojitý transparentní nástěnný háček Wenko Static-Loc® Duo.

nástěnné háčky

Zkuste si ohromnou úsporu času, místa a úsilí pořídit i vy kvalitní dvojité transparentní nástěnné háčky Wenko Static-Loc® Duo a užívat si jejich výhod.