Rubriky
Mednet

Oranžový dubový designový jídelní stůl Tabanda Troj 160×80 cm

Jídelní stůl Troj rozehraje interiér vaší kuchyně či jídelny v rytmu moderní a hravé variace retro stylu. Deska z ohýbané překližky s dubovou dýhou v přírodním odstínu tvoří společně s lakovanou kovovou podnoží svěží a velmi atraktivní kombinaci, která zaujme na první pohled.

Dubový jídelní stůl Tabanda Troj

Kombinace s židlemi z designové řady Trojka

Doporučujeme kombinovat se židlemi z designové řady Trojka, které vytvářejí skvělé spojení s jídelním stolem. Tyto židle mají podobný design jako stůl a jsou k dispozici v několika barvách, takže si určitě vyberete tu svou oblíbenou.

Designová židle Trojka

Péče o jídelní stůl Tabanda Troj

Oranžový dubový designový jídelní stůl Tabanda Troj je kus nábytku, o který se musíte starat s péčí a opatrností. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. Jestliže se budete o jídelní stůl Tabanda Troj pečlivě starat, bude vám sloužit mnoho let a vy si budete moci užívat jeho krásné designové linie a atraktivní kombinaci materiálů.

Pokud vás zaujal tento nábytek a hledáte kvalitní jídelní stůl, mrkněte na oranzovy-dubovy-jidelni-stul-tabanda-troj-160m80-cm.