Rubriky
Mednet

Rohová sedací souprava CORONA – levé provedení s textilními čalouny Inari 96 + Soft 29


Rohová sedací souprava CORONA – moderní a stylová

Rohová sedací souprava CORONARohová sedací souprava CORONA je moderní a stylovou volbou pro každý dům a byt. Pokud hledáte nábytek, který bude dělat velký dojem svým vzhledem i pohodlím, rozhodně se zaměřte na tuto sedací soupravu. Vhodná je do obývacího pokoje, ložnice, pracovny či pokoje pro hosty.

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Rohová sedací souprava CORONA je vyrobena z kvalitních materiálů, které ji zajistí dlouhou životnost. Kostra je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a dřevotřísky, což ji dodává stabilitu a pevnost. Výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami bonell, které zabezpečují pohodlí při každém posezení.

Díky kvalitním materiálům budete mít jistotu, že si pořídíte sedací soupravu, kterou budete moci používat dlouhé roky. Budete si užívat pohodlné posezení a odpočinek.

Zvolte si levé provedení s textilními čalouny Inari 96 + Soft 29

Textilní čalouny Inari 96 + Soft 29Rohová sedací souprava CORONA je k dispozici v několika provedeních. Pro tento článek jsme si vybrali levé provedení s textilními čalouny Inari 96 + Soft 29. Tento vzhled kombinuje moderní a stylový vzhled s pohodlným posezením.

Textilní čalouny Inari 96 + Soft 29 jsou velmi příjemné na dotyk. Zajistí vám pohodlí při posezení i odpočinku. Jsou odolné proti opotřebení a snadno se udržují v čistotě.

Zaměřte se na detaily

Detail rohové sedací soupravy CORONAVýhodou rohové sedací soupravy CORONA jsou i detaily, které ji činí unikátní. Jedná se o otevírání jednotlivých přihrádek pomocí dvířek, které se snadno otevírají a zavírají. To vám umožní úložiště pro různé předměty, jako jsou polštáře, deky nebo hračky pro děti.

Dalším zajímavým prvkem jsou ozdobné dlaždice v čalounění, které dodávají rohové sedací soupravě jedinečný a stylový vzhled.

Závěr

Pokud hledáte rohovou sedací soupravu, která je moderní, stylová a pohodlná, rozhodně byste měli vzít v potaz rohovou sedací soupravu CORONA. Vhodná je do každého pokoje, díky čemuž se hodí pro rodiny i jednotlivce.

Zajistěte si své místo na této sedací soupravě a užijte si pohodlné posezení každý den. Koupit ji můžete na https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-corona-leve-provedeni-provedeni-inari-96-soft-29.