Rubriky
Mednet

Rohová sedací souprava Livia v kouřově šedé látce s pravým rohem

Rohová sedací souprava Livia je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní nábytek s funkcionalitou a příjemným designem. Sedačka nabízí prostor pro pohodlné sezení a odpočinek, a to v kombinaci s úložným prostorem i funkcí rozkladu.

Rohová sedací souprava Livia

Přímočaré linie a zajímavě zkosené tvary područek

Design této rohové sedací soupravy je jednoduchý a moderní. Využívá přímočaré linie a zajímavě zkosené tvary područek, které jí dávají unikátní charakter. Sedačka se hodí do moderních interiérů, ale výborně se zapadne i do místností s tradičnějším vzhledem.

Detail rohové sedací soupravy Livia

Funkce rozkladu a úložný prostor

Jednou z největších výhod této rohové sedací soupravy je funkce rozkladu a úložného prostoru. Díky ní se jednoduše přemění z pohodlného sezení na pohodlné lůžko. Navíc má i praktický úložný prostor, takže si můžete rychle a snadno schovat všechny předměty, které se vám doma hromadí.

Banner Interierio.cz

Látka v kouřově šedé barvě

Očalounění této rohové sedací soupravy je vyrobeno z kvalitní látky v barvě kouřově šedé. Tento odstín se hodí do mnoha interiérů a snadno ho zkombinujete s dalšími barvami. Navíc je látkový povrch příjemný na dotek a velmi odolný vůči opotřebení.

Zkrátka, pokud hledáte moderní a praktickou rohovou sedací soupravu se zajímavým designem, nemusíte hledat dál. je tím pravým řešením pro vaši obývací místnost.