Rubriky
Mednet

Růžová sedací souprava Anabel UNI od Falca – pohodlně a stylově do obývacího pokoje

Sedací souprava Anabel je krásným designovým RETRO kouskem, který výborně zapadne do moderního i klasického interiéru. Retro design podtrhují dřevěné nohy a vtahy na opěrných polštářích.

Velkou předností této sedací soupravy je pohodlí, praktičnost a univerzální použití – můžete si ji podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje.

Sedací souprava je rozkládací a může tak sloužit k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který je v obou částech sedačky a můžete ho využít např. na lůžkoviny.

Sedací souprava je potažena látkou. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou, což zajišťuje velmi pohodlné sezení.

Sedací souprava je vhodná i do menších pokojů. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Stylová růžová barva

Tato sedací souprava je k dostání v růžové barvě, která dodá Vašemu interiéru styl a jemnost. Je ideální pro kombinaci s bílou nebo šedou barevnou paletou, ale také se hodí k horkým letním dnům, kdy nemáte chuť na tmavší barvy.

Rozměry a cena

Rozměry sedací soupravy jsou 238 x 147 x 82 cm a cena se pohybuje okolo 15 000 Kč. Na této stránce si můžete prohlédnout další fotografie a informace o produktu: https://www.maliboo.cz/produkt/falco-sedaci-souprava-anabel-uni-ruzova-3.

Recenze zákazníků

Několik recenzí od spokojených zákazníků:

  • „Sedačka je velmi pohodlná a má i dostatečný úložný prostor. Růžová barva je přesně taková, jakou jsem si představovala. Velmi spokojená.“
  • „Sedačka má pěkný retro design a je kvalitně zpracovaná. Rozkládání je jednoduché a rychlé. Doporučuji.“
  • „Sedačka se nám hodí i do menšího bytu a je velice pohodlná. Růžová barva dodává našemu interiéru jemnost.“

Růžová sedací souprava Anabel UNI od Falca

Zdroj obrázku: https://www.maliboo.cz/produkt/falco-sedaci-souprava-anabel-uni-ruzova-3