Rubriky
Mednet

Šedý samodržící nástěnný věšák Wenko Piceno s 4 háčky

Praktických nástěnných háčků není nikdy dost. Pokud potřebujete v koupelně trochu více místa pro ručníky, jde o ideální volbu. Tento praktický doplněk od značky Wenko se navíc obejde bez vrtání. Stačí sloupnout ochrannou folii na zadní straně a přimáčknout ke zdi.

Jednoduchá instalace

Nástěnný věšák Wenko Piceno je skvělou volbou pro ty, kteří nechtějí trávit hodiny vrtáním do zdi. Díky praktickému samodržení se totiž jednoduše přilepí k povrchu stěny. Tato vlastnost je pro mnoho lidí rozhodující, když vybírají další doplněk do své koupelny.

Instalace je velmi snadná. Stačí sloupnout ochrannou folii na zadní straně, umístit věšák na požadované místo a přimáčknout ke stěně. Díky tomu nebudete muset trávit čas hledáním správného místa pro otvory nebo vrtáním do keramiky.

Vysoce kvalitní materiál

Vysoce kvalitní materiál, ze kterého je nástěnný věšák Wenko Piceno vyroben, zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Tento věšák je navíc velmi pevný a odolný, takže se nemusíte obávat, že by se mohl snadno rozbít.

Vybrat správný věšák pro vaši koupelnu je důležité. Musíte zohlednit nejen design, ale také materiál, protože důvěřujete doplňkům, které vás nezklamou.

Stylový design

Kromě praktických vlastností je nástěnný věšák Wenko Piceno také velmi přitažlivý z hlediska designu. Má moderní a stylový vzhled, který se hodí do každé koupelny.

Šedá barva je velmi moderní a elegantní, takže se věšák hodí k různým druhům koupelnového nábytku. Kromě toho jsou 4 háčky dostatečně prostorné, aby se na ně vešly vaše ručníky, ale také další doplňky.

Zakoupit můžete zde:

Pokud hledáte praktický, odolný a moderní nástěnný věšák, je Wenko Piceno tou správnou volbou. A nejlepší na tom všem je, že si ho můžete objednat přímo nyní na www.skvelynabytek.cz.

Nástěnný věšák Wenko Piceno

Podívejte se na podrobné specifikace, popis a také na další zajímavé produkty, které v této internetové nábytkářské prodejně na vás čekají. Vyberte si to, co vás nejvíce zaujme a užijte si pohodlné nakupování přímo z domova.