Rubriky
Mednet

Tmavě šedý kovový paraván Bizzotto Paxson – skvělý doplněk pro interiér i exteriér


Výhodou paravánu Paxson je jeho flexibilita a možnost kombinace

Paraván Paxson od značky Bizzotto je skvělou volbou pro optické členění prostoru a nevšední dekoraci. Tento paraván využijete především v exteriéru pro optické rozdělení odpočinkové nebo hrací zóny. Pokud byste ale potřebovali ozvláštnit svůj interiér, určitě neuděláte chybu.

Rám z lakovaného hliníku je vypleten olefinovou tkaninou, která se hojně využívá pro čalounění do exteriéru, a to pro svou odolnost a pevnost. Tento paraván lze skvěle kombinovat i s jinými paravány této řady Paxson.

Moderní design s praktickým využitím

Paraván Paxson má moderní design, který se skvěle hodí do jakéhokoliv prostoru. Jeho tmavě šedá barva působí elegantně a v kombinaci s kovovým rámem vytváří dojem pevnosti.

Paraván Paxson

Nevýhodou mnoha prostorů bývá jejich velikost. Tento paraván se však postará o optické oddělení prostoru a vytvoří dojem několika menších místností. Ideální pro případ, kdy potřebujete odpočívat v oddělené části obývacího pokoje nebo když do Vašich prostor proniká příliš mnoho světla.

Paraván Paxson jako stylový zahradní doplněk

Paraván Paxson je vhodný pro exteriéry, jako je zahrada nebo terasa. Jeho kovový rám je odolný vůči povětrnostním podmínkám a tkanina má odolnost proti slunečnímu svitu i dešti.

Paraván Paxson na zahradě

Paraván Paxson se hodí jako praktický a stylový prvek v zahradě, kde oddělíte jednotlivé zóny nebo si vytvoříte pocit soukromí a útulnosti.

Závěr

Paraván Paxson od značky Bizzotto je skvělou volbou jak pro interiér, tak pro exteriér. Jeho moderní design a praktické využití se hodí do jakéhokoliv prostoru a zahrady. Vyberte si tento paraván a ozvláštněte svůj prostor i Váš pobyt na zahradě.